eChomutov - Vánoce
Nacházíte se zde: Vánoce
ecv inz van14 728x100

Vánoce

Klaun Tom rozesměje, Pepa Štros rozezpívá

Zábavné představení divadla Hnedle Vedle shlédnou děti na náměstí 1. máje v pondělí 22. prosince. Pro dospělé pak zahraje Pepa Štros se svým synem.

Lidé přinesou do skanzenu dárky zvířatům a odnesou si Betlémské světlo

Štědré Vánoce zvířátkům mohou pomoci připravit návštěvníci skanzenu Stará Ves v Podkrušnohorském zooparku. Čtvrtá adventní neděle bude právě ve znamení nadílky pro zvířata, ale i připomenutí českých zvyků.

Richard Nedvěd: Miluji vánoční vystoupení, připadám si jako rozbalený dáreček

Nevšední zážitek nabízí vystoupení komika a kouzelníka v jedné osobě Richarda Nedvěda při Chomutovských Vánocích v sobotu 20. prosince. Vystoupení zahrnuje kouzlení, zábavu i gagy, které komik představil v pořadu Na stojáka.

Nejlepší rodina plaváčků získá živého kapra

Vodní radovánky si užijí návštěvníci Aquasvěta v sobotu 20. prosince. Pro rodiny s dětmi je totiž připravená soutěžní akce Vánoční šupina.

Odpoledne plné muziky přichystá BlueKIWI i Jindra Kejak

Ve znamení hudby bude na náměstí 1. máje pátek 19. prosince. Nejprve zahraje chomutovská skupina BlueKIWI, hned po ní vystoupí písničkář Jindra Kejak.

Obdarujte zvířata a naposledy se pokochejte pekelníky

Vánoční koncerty, mokré radovánky i dobré skutky si mohou lidé v Chomutově užít o čtvrtém adventním víkendu.

Živý betlém na náměstí připomene narození Ježíška

Procházku o Štědrém dni si mohou lidé zpříjemnit Živým betlémem na náměstí 1. máje. Tradiční příběh o narození Ježíška návštěvníci shlédnou v jedenáct hodin a poté ještě několikrát až do tří hodin odpoledne.

Do světa kouzel přenese Richard Nedvěd i Saxana

Čtvrtý adventní víkend Chomutovských Vánoc je doslova nabitý nejrůznějšími představeními, ze kterých si vybere každý. Diváci si užijí kouzlení, divadla i tance.

Diváci pomohou andělovi přelstít čerta

Milá vánoční pohádka i rytmický tanec čeká na návštěvníky Chomutovských Vánoc ve čtvrtek 18. prosince. Na náměstí 1. máje se představí Liduščino divadlo i Terry Dance Company.

Hudební centrum zahraje koledy v rockové úpravě

Jde skloubit tvrdá rocková muzika a jemnost Vánoc? Ale jistě. Ve vyhřívaném stanu na náměstí 1. máje o tom návštěvníky ve středu 17. prosince přesvědčí muzikanti z Hudebního centra Chomutov.

Strana 1 z 3

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz