eChomutov - Pohádkové bytosti v parku hlídali piráti
You are here: eChomutov > новости Хомутова > Zprávy z Chomutova > Pohádkové bytosti v parku hlídali piráti
12.09.2016

Pohádkové bytosti v parku hlídali piráti

Již podruhé zaplnily městský park nadpřirozené bytosti při akci Pohádkový park. Tu uspořádalo Rodinné centrum Rozmarýn k uvítání nového školního roku.Na děti čekaly víly, Karkulka, vodník u jezírka, Krakonoš, ale i dva zábavní klauni Pepe a Pipi. “Pohádkový park byl v pirátském duchu. Připravena byla pirátský animační show, při které děti bojovaly v bitevních lodích, skákaly do vody, zpívaly, soutěžily a dostávaly ceny,” uvedla organizátorka Lucie Hlivková. 

Krásné počasí a radostné vískání přilákalo do parku stovky lidí. Přišli rodiče se školáky, ale také s těmi nejmenšími dětmi. I ty tu našli spoustu zábavy. “Pro nejmenší byl připraven dětský koutek s výtvarnou dílnou. Tam si děti mohly vyrobit tématické výrobky,” doplnila organizátorka.
Pohádkovým parkem lidé přivítali školní rok, v listopadu čeká na návštěvníky trochu tajemna. Bude se totiž konat Strašidelná procházka, které se zúčastní také rodiny v rámci Rodinného zápolení.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

ГОРОД ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Инфолиния бесплатно::

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz