eChomutov - Koza Róza slavila 5. narozeniny, gratulantů bylo plné kino
You are here: eChomutov > news from Chomutov > Leisure > Koza Róza slavila 5. narozeniny, gratulantů bylo plné kino
Tuesday, 27 January 2015

Koza Róza slavila 5. narozeniny, gratulantů bylo plné kino

Rodinné zápolení odstartovalo svůj pátý ročník velkou narozeninovou oslavou svého maskota. Koza Róza pozvala všechny své malé kamarády do kina Svět, kde na ně čekala pohádka, zábavné písničky i velký dort.

 

A gratulantů přišlo opravdu hodně. „Množství návštěvníků je opravdu neuvěřitelné. Koza Róza z toho má obrovskou radost, protože takovou narozeninovou oslavu si může málokdo představit,“ řekla organizátorka Rodinného zápolení Marie Heřmanová.

Mezi gratulanty nechyběl ani primátor města Jan Mareš, který s kozou Rózou prožil všechny předchozí ročníky Rodinného zápolení. „Přál bych koze Róze, aby každý rok přicházela se spoustou krásných a bláznivých nápadů, aby rodinné týmy mohly opět poznávat město Chomutov i jeho okolí,“ popřál Róze primátor Jan Mareš, který přiznal, že takový úspěch rodinné soutěže nečekal. „S nadsázkou se dá říci, že jsem byl se svým týmem u porodu kozy Rózy. Tehdy jsme si přáli bavit lidi z Chomutova, ale ani v nejmenším jsme nečekali, že si Rodinné zápolení najde tolik fanoušků,“ dodal Jan Mareš a připomněl, že do Rodinného zápolení se každý rok zapojuje téměř pět set rodin.

Oblibu kozy Rózy dokázal také fakt, že řada jejích malých kamarádů donesla na její oslavu vlastnoručně připravené dorty nebo malé dárky. Především dobrot si zřejmě koza Róza užije i při příští akci. V sobotu 15. února totiž pro své kamarády chystá na Domovině takzvaný fašank aneb kozí masopust. 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz