eChomutov - Chomutovská hodinovka prověří běžce už tento víkend
You are here: eChomutov > news from Chomutov > Leisure > Chomutovská hodinovka prověří běžce už tento víkend
Sunday, 06 July 2014

Chomutovská hodinovka prověří běžce už tento víkend

Šedesát minut běhu, to je Chomutovská hodinovka, jež se svým 35. ročníkem patří k tradičním sportovním akcím města. I tentokrát prověří hodina běhu kondici amatérských i organizovaných sportovců. Začíná se už tuto sobotu 12. července. Přihlášky můžete podat od 8 do 9 hodin a 30 minut. Samotný běh odstartuje v 10 hodin dopoledne.

Stejně jako v minulých letech i tentokrát je závod rozdělen do čtyř kategorií – na muže do 39 let, veterány do 49 let, veterány 50 let a více a na ženskou kategorii. Pořadatelé ocení, pokud si s sebou přihlášení atleti případně přinesou vlastní počítač kol. Startovné činí 50 korun a hradí se při registraci před závodem.

Chomutovští běžci mají na 35. ročníku Chomutovské hodinovky co napravovat. V loňském roce totiž běžci z Chomutova chyběli na příčkách nejvyšších, ze kterých se radovali hlavně Kadaňští a Litvínovští. Chomutovskou čest tak loni zachraňoval v nejobsazenější kategorii u mužů do 39 let Stanislav Ouzký stříbrem a mezi ženami Kristýna Cibochová z Chomutova bronzovou příčkou.

Chomutovská hodinovka startuje v 10 hodin v sobotu 12. července 2014. Zájemci o běh se registrují od 8 hodin do 9 hodin 30 minut. Startovné činí 50 korun.

Ilustrační foto. 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz