eChomutov
You are here: eChomutov

Chomutov - Your holiday destination

City of Chomutov is not only an ideal place for holidays, but also for optional excursions. Active tourists can find adrenalin and relaxation near the world's unique Alum Lake, families with children can enrich their the knowledge in Podkrušnohorský zoopark, the greatest zoo park in the country and cyclists and lovers of in-line can take advantage of trails in Bezruč valley - a natural gem. Environs of Chomutov offer the holidaymakers numerous opportunities to visit monuments and natural beauties.

Kamencové jezero Bezručovo údolí Podkrušnohorský zoopark

eChomutov TV

Actually from Chomutov

 • News from Chomutov

 • Městské informační centrum je členem ATIC ČR

  Written on Tuesday, 18 July 2017 10:23
  Městské informační centrum je členem ATIC ČR Tímto Vám s radostí oznamujeme, že Městské informační centrum v Chomutově se stalo členem Asociace turistických informačních center  (ATIC) ČR.
 • Pohlednice Kamencového jezera

  Written on Saturday, 24 June 2017 10:27
  Pohlednice Kamencového jezera Máte rádi staré pohlednice, ze kterých můžete číst, jak naše okolí vypadalo před lety? Ve spolupráci s Oblastním muzeem jsme pro vás připravili 3 pohledy Kamencového jezera dle starých pohlednic. Přijďte se na ně podívat a vybrat si tu, která…
 • Chomutovské krušení přivítalo tisícovku horníků

  Written on Monday, 19 June 2017 09:20
  Chomutovské krušení přivítalo tisícovku horníků Téměř tisícovka horníků z mnoha českých měst i zahraničí se sjelo do Chomutova při Chomutovském krušení. Ti všichni v průvodu ukázali veřejnosti své uniformy, prapory i další symboly. V rámci bohatého programu bylo slyšet několik hornických sborů.
 • Chomutov láká na stovku parních lokomotiv a historických vagónů

  Written on Monday, 19 June 2017 08:49
  Chomutov láká na stovku parních lokomotiv a historických vagónů Chomutov získal na léto významné turistické lákadlo. Městu se podařilo vyjednat sezonní zpřístupnění železničního depozitáře Národního technického muzea. Depozitář, který ukrývá nádherné parní lokomotivy a další železniční vozy, bude mít otevřeno od čtvrtka do neděle v čase od 10.00 do…

What's happening?

 • actually

 • cinema

 • exhibitions

Webkamery

Doporučujeme

eChomutov na Facebooku

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: info@echomutov.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz