You are here: eChomutov

Chomutov - Your holiday destination

City of Chomutov is not only an ideal place for holidays, but also for optional excursions. Active tourists can find adrenalin and relaxation near the world's unique Alum Lake, families with children can enrich their the knowledge in Podkrušnohorský zoopark, the greatest zoo park in the country and cyclists and lovers of in-line can take advantage of trails in Bezruč valley - a natural gem. Environs of Chomutov offer the holidaymakers numerous opportunities to visit monuments and natural beauties.

Kamencové jezero Bezručovo údolí Podkrušnohorský zoopark

eChomutov TV

Actually from Chomutov

 • News from Chomutov

 • Rozhovory

 • Víkend byl plný sportovních paradoxů

  Written on Thursday, 22 September 2016 19:04
  Víkend byl plný sportovních paradoxů Nejmladší hráči chomutovského softballového klubu vyhráli další turnaj a tím získali postup do extraligy na příští rok, o který příliš nestojí. Děvčata, která o postup velmi usilovala, nedostala šanci o něj bojovat.
 • Lidé poznali středověkou solnou stezku

  Written on Wednesday, 21 September 2016 12:57
  Lidé poznali středověkou solnou stezku Jak vypadal obchod se solí ve středověku, zjistili návštěvníci hradu Hasištejn. Na hrad se sjeli turisté z Chomutova i okolí, stejně tak, jako tomu bylo před stovkami let, když přijela karavana se solí.
 • Náměstí provoní jablka

  Written on Wednesday, 21 September 2016 12:56
  Náměstí provoní jablka Ač se to zatím nezdá, podzim už je za dveřmi a s ním bohatá nabídka ovoce. A kterého ovoce se u nás vyprodukuje nejvíc? Přece jablek.
 • Tým Qark s.r.o. si zajistil postup do třetí ligy

  Written on Tuesday, 20 September 2016 19:34
  Tým Qark s.r.o. si zajistil postup do třetí ligy Závěrečný turnaj odehrála ve sportovním areálu ZŠ Písečná čtvrtá liga a v nepříznivém počasí pršelo štěstí týmu Qark s.r.o. Jako nováček vedl soutěž po celou sezónu, ale v závěru mohl o první místo přijít.
Přehled všech zpráv

What's happening?

 • actually

 • cinema

 • exhibitions

Webkamery

Doporučujeme

eChomutov na Facebooku

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: info@echomutov.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz