eChomutov - Sport
You are here: Sport > Sportanlagen

Aquasvět Chomutov

Aquasvět nabízí návštěvníkům desítky různých vodních atrakcí. V bazénu rekreační části mohou lidé vyzkoušet divokou řeku, masážní trysky, houpací bazén, skluzavku, masážní sedací lavice s bublinami, šplhací síť, vodní stěnu, masážní lehátka s bublinami, perlivý gejzír, vodní zvon, vodopády nebo vodní dělo.  Samostatnou vodní plochu tvoří whirlpool a dětské brouzdaliště s klouzačkou ve tvaru pirátské lodě.

Wintersporthalle Chomutov

2x wöchentlich Eislaufen für die ÖffentlichkeitKurse im SchlittschulaufenVermietung der Eisbahn für die Öffentlichkeit und Organisationen.

Atletický stadion

Letní stadion je tvořen fotbalovým hřištěm, atletickým stadionem a in-line dráhou pro bruslaře. Atletický stadion poskytuje zázemí pro disciplíny jako je hod diskem, kladivem a oštěpem, vrh koulí, skoky do dálky, do výšky a o tyči. Běžecký ovál je dlouhý 300 metrů a v části u tribuny pro diváky je vybudována stometrová dráha na sprint.

Fotbalový stadion

Letní stadion je tvořen fotbalovým hřištěm, atletickým stadionem a in-line dráhou pro bruslaře. Fotbalové hřiště s vyhřívaným přírodním trávníkem odpovídajícím rozměrům UEFA 105 x 68 m je po všech stranách obklopeno tribunami, které poskytují místo pro zhruba 4 800 sedících diváků.

Městská sportovní hala (Stadt-Sporthalle)

Aktiver Sport:Großer Saal 44 x 22 m, kleine Halle 30 x 17 m Leuchtanzeige, Kapazität 2300 Zuschauer. Übung: körperliches Training für Frauen, Übung für Eltern mit Kindern, Übung für Senioren, DumpingSport: Volleyball, Basketball, Handball, Futsal, Unihockey, Tennis, Judo, Ringen Möglichkeit der Vermietung der beiden Räume für die Öffentlichkeit. Qualifikationsspiele für das tschechische Repräsentation-Team in allen Hallen- Sportarten, öffentliche Turniere, Turniere für Grund- und Mittelschulen. Möglichkeit der Veranstaltung von Konzerten und Ausstellungen.

Sporthalle Brezenecká

Die Sporthalle hat einen Turnsaal 42 x 24 m groß, diese Fläche kann in 3 Tennisplätze geteilt werden. Im Angebot ist ein Fitnessstudio mit qualifizierten Trainernund Verkauf von Sporternährung, ein Spiegelturnsaal, eine Tischtennishalle und klassisches Solarium. Den Zuschauern steht ein Auditorium mit 300 Sitzplätzen zur Verfügung. In der Halle verlaufen Trainingssprogramme für Frauen und für Eltern mit Kindern.

Bungee jumping

Nad řekou Hačka u Chomutova je k dispozici nejvyšší bungee jumping a Kieneova houpačka v ČR. Most se nachází v ulici Elišky Krásnohorské a je vysoký neuvěřitelných 62 metrů.

Mehrzwecj-sportareal des Tomas ze Stitneho (Thomas Waldenser)

Möglichkeit der Vermietung von 3 Außen-Spielplätzen oder des ganzen Areals.

In-line dráha v Bezručově údolí

Šest kilometrů jízdy na kolečkových bruslích po novém hladkém povrchu jistě ocení návštěvníci Bezručova údolí. In-line dráha vede po celé délce údolí, pohlcuje jí okolní příroda. Tato dráha je v Chomutově jediná, která je vzdálená od smogu z projíždějících automobilů, sportovci se tedy mohou při svém výkonu zhluboka nedechnout čerstvého vzduchu. 

Sportverein Veros Chomutov

Vermietung von Sportplätzen für Volleyball, Fußball, Tennis, Beachvolleyball, Sportplatz für Freizeitaktivitäten, Tischtennis, Kinderecke, Grillplatz, Imbiss, ausgezeichnete Küche, Bar im Clubraum.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Stadt information Center

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infoline kostenlos:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz