You are here: eChomutov

Chomutov - Ihr Urlaubsziel

Die Stadt Chomutov ist nicht nur ein idealer Ort für Ihren Urlaub, sondern auch für fakultative Ausflüge. Den aktiven Urlaubern bietet die Region Adrenalin und Relaxen bei dem in der ganzen Welt einzigartigen Alaunsee, den Familien mit Kindern wird hier eine Menge Wissen in dem größten Zoo von Tschechien, dem Niedererzgebirgischen Zoopark angeboten, den Radfahrern und Liebhabern des Inline-Sports steht die Strecke durch den Naturjuwel - das Bezruc- Tal zur Verfügung. Die Umgebung von Chomutov bietet den Urlaubern zahlreiche Möglichkeiten, Sehenswürdigkeiten und Naturschönheiten an, die interessant ist zu besuchen.

Kamencové jezero Bezručovo údolí Podkrušnohorský zoopark

eChomutov TV

News aus Chomutov

 • Nachrichten

 • Rozhovory

 • Osmnáct krajských medailí putuje do Chomutova

  Written on Montag, den 30. Mai 2016 um 18:11 Uhr
  Osmnáct krajských medailí putuje do Chomutova Letos se konaly krajské přebory dospělých v atletice netradičně ve středu 25. května. Dvacetičlenná výprava chomutovských atletů se vydala do Bíliny, kam jeli reprezentovat svůj mateřský oddíl – TJ VTŽ CHOMUTOV.
 • Mladí záchranáři soutěžili v zooparku

  Written on Montag, den 30. Mai 2016 um 18:10 Uhr
  Mladí záchranáři soutěžili v zooparku V Podkrušnohorském zooparku se konalo okresní kolo pohybově vědomostní soutěže pro děti z 2. stupně základních škol v oblasti ochrany člověka za mimořádných událostí a běžných rizik - Mladý záchranář.
 • Děti z Březenecké poznávaly přírodu

  Written on Donnerstag, den 26. Mai 2016 um 10:45 Uhr
  Děti z Březenecké poznávaly přírodu Pojďte s námi do lesa. Takto se jmenuje zážitkový vzdělávací program lesní pedagogiky se zaměřením na poznávání přírody a lesnického hospodaření, který Městské lesy Chomutov připravily pro žáky prvního stupně základní školy Březenecká.
 • Děti z Kadaňské se na soutěži neztratily

  Written on Donnerstag, den 26. Mai 2016 um 10:43 Uhr
  Děti z Kadaňské se na soutěži neztratily Ve středu 11. května se konalo okresní kolo soutěže Mladý zdravotník. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, za I. stupeň základní školy Kadaňská soutěžila děvčata z 5.A a II. stupeň reprezentovala děvčata z 8.A.
Zobrazit více zpráv
Přehled všech zpráv

Was ist los

 • Aktuelles

 • Kino

 • Ausstellungen

Webkamery

Doporučujeme

eChomutov na Facebooku

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Stadt information Center

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infoline kostenlos:

800 100 473

e-mail: info@echomutov.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz