eChomutov
You are here: eChomutov

Chomutov - Ihr Urlaubsziel

Die Stadt Chomutov ist nicht nur ein idealer Ort für Ihren Urlaub, sondern auch für fakultative Ausflüge. Den aktiven Urlaubern bietet die Region Adrenalin und Relaxen bei dem in der ganzen Welt einzigartigen Alaunsee, den Familien mit Kindern wird hier eine Menge Wissen in dem größten Zoo von Tschechien, dem Niedererzgebirgischen Zoopark angeboten, den Radfahrern und Liebhabern des Inline-Sports steht die Strecke durch den Naturjuwel - das Bezruc- Tal zur Verfügung. Die Umgebung von Chomutov bietet den Urlaubern zahlreiche Möglichkeiten, Sehenswürdigkeiten und Naturschönheiten an, die interessant ist zu besuchen.

Kamencové jezero Bezručovo údolí Podkrušnohorský zoopark

eChomutov TV

News aus Chomutov

 • Nachrichten

 • Městské informační centrum je členem ATIC ČR

  Written on Dienstag, den 18. Juli 2017 um 10:23 Uhr
  Městské informační centrum je členem ATIC ČR Tímto Vám s radostí oznamujeme, že Městské informační centrum v Chomutově se stalo členem Asociace turistických informačních center  (ATIC) ČR.
 • Pohlednice Kamencového jezera

  Written on Samstag, den 24. Juni 2017 um 10:27 Uhr
  Pohlednice Kamencového jezera Máte rádi staré pohlednice, ze kterých můžete číst, jak naše okolí vypadalo před lety? Ve spolupráci s Oblastním muzeem jsme pro vás připravili 3 pohledy Kamencového jezera dle starých pohlednic. Přijďte se na ně podívat a vybrat si tu, která…
 • Chomutovské krušení přivítalo tisícovku horníků

  Written on Montag, den 19. Juni 2017 um 09:20 Uhr
  Chomutovské krušení přivítalo tisícovku horníků Téměř tisícovka horníků z mnoha českých měst i zahraničí se sjelo do Chomutova při Chomutovském krušení. Ti všichni v průvodu ukázali veřejnosti své uniformy, prapory i další symboly. V rámci bohatého programu bylo slyšet několik hornických sborů.
 • Chomutov láká na stovku parních lokomotiv a historických vagónů

  Written on Montag, den 19. Juni 2017 um 08:49 Uhr
  Chomutov láká na stovku parních lokomotiv a historických vagónů Chomutov získal na léto významné turistické lákadlo. Městu se podařilo vyjednat sezonní zpřístupnění železničního depozitáře Národního technického muzea. Depozitář, který ukrývá nádherné parní lokomotivy a další železniční vozy, bude mít otevřeno od čtvrtka do neděle v čase od 10.00 do…
Zobrazit více zpráv

Was ist los

 • Aktuelles

 • Kino

 • Ausstellungen

Webkamery

Doporučujeme

eChomutov na Facebooku

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Stadt information Center

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infoline kostenlos:

800 100 473

e-mail: info@echomutov.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz