eChomutov
You are here: eChomutov

Chomutov - Ihr Urlaubsziel

Die Stadt Chomutov ist nicht nur ein idealer Ort für Ihren Urlaub, sondern auch für fakultative Ausflüge. Den aktiven Urlaubern bietet die Region Adrenalin und Relaxen bei dem in der ganzen Welt einzigartigen Alaunsee, den Familien mit Kindern wird hier eine Menge Wissen in dem größten Zoo von Tschechien, dem Niedererzgebirgischen Zoopark angeboten, den Radfahrern und Liebhabern des Inline-Sports steht die Strecke durch den Naturjuwel - das Bezruc- Tal zur Verfügung. Die Umgebung von Chomutov bietet den Urlaubern zahlreiche Möglichkeiten, Sehenswürdigkeiten und Naturschönheiten an, die interessant ist zu besuchen.

Kamencové jezero Bezručovo údolí Podkrušnohorský zoopark

eChomutov TV

News aus Chomutov

 • Nachrichten

 • Levhartice do 17 let jsou extraligové

  Written on Mittwoch, den 24. Mai 2017 um 11:59 Uhr
  Levhartice do 17 let jsou extraligové Basketbalistky do 17 let klubu Levharti Chomutov budou příští sezonu hrát extraligu. Ve víkendové kvalifikaci, kterou hostila chomutovská sportovní hala, vyhrály klíčový zápas proti Ostravě a tím si na její úkor místo v nejvyšší soutěži vybojovaly.
 • Světlo pro AIDS

  Written on Dienstag, den 16. Mai 2017 um 16:22 Uhr
  Světlo pro AIDS International AIDS Candlelight Memorial, v České republice pod názvem Světlo pro AIDS je jednou ze dvou celosvětových kampaní v oblasti HIV/AIDS. První Světlo pro AIDS se uskutečnilo v roce 1983, kdy ještě nebyla známa příčina AIDS a bylo zaznamenáno několik…
 • Otvírání vinic ve Stranné

  Written on Sonntag, den 07. Mai 2017 um 15:04 Uhr
  Otvírání vinic ve Stranné Rádi bychom vás pozvali na otvírání vinic v obci Stranná, u Nechranické přehrady.
 • Proběhlo Mistrovství ČR v basketbalu mladších žákyň U14

  Written on Donnerstag, den 04. Mai 2017 um 11:14 Uhr
  Proběhlo Mistrovství ČR v basketbalu mladších žákyň U14 Mistrem republiky HB Basket Praha, domácí Levharty dělilo od titulu deset vteřin V Chomutově od pátku do pondělí probíhalo Mistrovství České republiky v basketbalu mladších žákyň U14. Vítězem a mistrem republiky se stal tým HB Basket Praha, stříbrné medaile vybojovaly…
Zobrazit více zpráv

Was ist los

 • Aktuelles

 • Kino

 • Ausstellungen

Webkamery

Doporučujeme

eChomutov na Facebooku

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Stadt information Center

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infoline kostenlos:

800 100 473

e-mail: info@echomutov.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz