eChomutov - Turistika
Nacházíte se zde: Turistika

Atraktivity

Atraktivity Chomutova
Mezi nejvyhledávanější atrktivity Chomutovska patří oblíbený Podkrušnohorský zoopark (největší zoologická zahrada v ČR), přírodní park s naučnou stezkou a cyklotrasou Bezručovo údolí a konečně také světová ojedinělost Kamencové jezero se svou léčivou vodou.

Tipy na výlet

Tipy na výlet v Chomutově
I okolí města nabízí pěším turistům množství dobře značených tras do zajímavých lokalit. Tyto trasy s nízkou až střední náročností potěší každého vyznavače této aktivity. Zvláště zážitky z výletů po stezkách v Krušných horách zanechají nesmazatelný dojem z této destinace.

Cyklotrasy

Cyklotrasy v Chomutově
Cyklistika se stala symbolem aktivní dovolené. Ani tady Chomutovsko nezaostává. Pro vyznavače kol jsou připraveny cyklostezky různých obtížností.  Cyklisti se tak mohou vydat na náročné horské trasy do Krušných hor nebo zvolit mírnější projížďky Českým středohořím.

Váš program

Váš program
Chomutov je moderní a aktivní město jako stvořené pro vaši relaxaci. Nabídne vám bohaté zážitky při jednodenní návštěvě, aktivně stráveném víkendu či odpočinkové dovolené. Poskládejte si svůj program.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz