eChomutov - Restaurace
Nacházíte se zde: Služby > Restaurace

Admiral club

Restaurace se nachází v areálu výškové budovy. Nabízí českou a mexickou kuchyni.

U Dvou medvídků

Restaurace s vyhlášenou českou kuchyní v historickém šlechtickém domě ze 16. století. Menu restaurace je tvořeno nabídkou hotových i minutkových jídel všech cenových relací.

Restaurace Radora

Restaurace s mezinárodní kuchyní se nachází v těsné blízkosti náměstí 1. máje. K dispozici je sklípek, bar, zahradní restaurace a hrací koutek pro děti. V restauraci je možnost připojení WiFi…

Restaurace a penzion První mlýn

Restaurace První mlýn se nachází v krásném prostředí uprostřed přírody. Vaří se zde jídla domácí i zahraniční kuchyně, zvěřinové speciality, grilovaná masa. V zimním období je k dispozici posezení u…

La Cantina Sklípek ristorante

Restaurace se zahradním posezením se nachází v budově městského divadla, nedaleko centra v těsné blízkosti parku. Nabízí mezinárodní kuchyni. K dispozici je salónek. Provoz diskotéky.  

Restaurace Sportovní hala

Restaurace se nachází v objektu městské sportovní haly v blízkosti náměstí 1.máje. Nabízí  českou a italskou kuchyni.

Tajga

Nekuřácká restaurace s rychlým občerstvením, venkovním posezením a dětským koutkem v příjemném prostředí známého Chomutovském zooparku.

Hotel Partyzán

Restaurace s velkou terasou v horském hotelu obklopeném lesy.

Zlatý kaštan

Nabídka široké škály lahodných pokrmů tradiční české kuchyně či alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici je bezplatný přístup k internetu pomocí WiFi.

Restaurace a hotel Sudety

Vyhlášená česká kuchyně v restauraci s barem a vinotékou, kulečníkem, velkoplošnou projekcí, ozvučením, tanečním parketem, pianem a reprezentativním interiérm. K dispozici dva salónky.  

Gest

Restaurace nabízí teplá i studená jídla a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. V letních měsících možnost posezení na terase.

Zámecká restaurace Červený hrádek

Zámecká restaurace se nachází v objektu barokního zámku Červený hrádek, který je po staletí dominantou krajiny Podkrušnohoří. 

Myslivna Drmaly

V klidném prostředí krásného drmalského údolí se nachází výletní restaurace Drmalská myslivna.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz