eChomutov - Děti z Palachovky plavaly s velrybou Bětkou
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Zprávy z Chomutova > Děti z Palachovky plavaly s velrybou Bětkou
Středa, 18 Březen 2015

Děti z Palachovky plavaly s velrybou Bětkou

Šestičlenné družstvo plavců ze Základní školy speciální z chomutovské Palachovy ulice se zúčastnilo vodních hrátek v Městské plavecké hale v Lounech. Okresní organizace Sdružení pro pomoc mentálně postiženým, Městská pečovatelská služba Louny a Denní stacionář v Lounech uspořádaly oblíbené Vodní hrátky s velrybou Bětkou pro zdravotně handicapované děti a mládež.

V šesti zajímavých soutěžích se všichni účastníci velice bavili a vůbec nebylo nutné zvítězit, ale hlavně dokázat si, že dovedou splnit všechny soutěžní disciplíny jako celý kolektiv. 

A tak bylo po celé úterní dopoledne v lounském bazénu velice veselo a hodně radosti bylo také z dárků od pořadatelů, za kterými žáci z Palachovky tradičně do Loun zajíždějí. V listopadu loňského roku to byly plavecké závody, teď v březnu zase vodní hrátky a soutěže.

Lukáše, Nelu, Tomáše, Denise, Honzíka a Veroniku doprovázely na hrátkách paní učitelky Jana Vrbová a Ida Růžičková a společně se s dětmi z jejich výkonů velice radovaly.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz