eChomutov - Sportovci z Palachovky vyrazili na bowling
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Zprávy z Chomutova > Sportovci z Palachovky vyrazili na bowling
Pondělí, 03 Listopad 2014

Sportovci z Palachovky vyrazili na bowling

Již 8. ročník zábavného halloweenského koulení uspořádala Okresní organizace Společnosti pro pomoc mentálně postiženým (OO SPMP) v Lounech a na toto tradiční klání v koulení pořadatelé pozvali také tým žáků ze Základní školy speciální a Mateřské školy z Palachovy ulice v Chomutově.

Sportovci z Palachovky vyrazili do Loun, aby se utkali na poledním bowlingovém turnaji se svými přáteli.

Deset šestičlenných týmů si dalo svoje dostaveníčko na šesti bowlingových drahách a většina z nich dorazila také v maskách. Chomutovští kuželkáři byli mezi nimi nejmladší, ale přesto jim nechyběla bojovnost. Však se jim také podařilo shodit rovných 438 kuželek. Sportovní setkání v Lounech se neslo v duchu hesla „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“, a tak všichni účastníci byli nakonec za své sportovní úsilí odměněni drobnými dárky a od pořadatelů navíc zaznělo ještě pozvání na únorový „Valentinský bowling“.

Palachovka jezdí do Loun nejen na bowling, ale také na další sportovní mítinky do Městské plavecké haly v Lounech. Letos závodili plavci z Palachovky na tradičních plaveckých závodech, ale také se zúčastnili plaveckého maratonu, kde uplavali úctyhodnou vzdálenost 3,3 kilometrů.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz