eChomutov - Děti z Kadaňské přizvaly na vystoupení rodiče, herci divadla Nahoď zas marionety
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Vánoce > Děti z Kadaňské přizvaly na vystoupení rodiče, herci divadla Nahoď zas marionety
ecv inz van14 728x100
Středa, 10 Prosinec 2014

Děti z Kadaňské přizvaly na vystoupení rodiče, herci divadla Nahoď zas marionety

Čtvrteční odpoledne ve vyhřívaném stanu na náměstí 1. máje v Chomutově zaplní koledy v podání čtvrťáčků ze základní školy a také divadelní představení.

 

Děti ze základní školy Kadaňská předstoupí před publikum v šestnáct hodin, z jejich úst zazní koledy, říkadla či básničky. Vše v hudebním doprovodu kytary, zobcové flétny, kláves či Orffových nástrojů. S doprovodem pomohou i někteří rodiče, kteří se tak zapojí do vystoupení.

Zcela z jiného soudku bude představení chomutovského divadla Nahoď s názvem Legální banda. Herci se inspirovali kreslenou pohádkou Legendární parta a na její motivy zinscenovali pohádkový příběh pro děti i dospělé. Jedná se o zcela jedinečné představení divadla, kde vystoupí úplně nové marionety. Jako vypravěč se představí Ladja Dlouhý, marionety povedou Lukáš Křížek, Radek Votruba, Lukáš Slanař, Jana Klabanová, Kateřina Sochorová a Natálka Horáková.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz