eChomutov - Hlásek zazpívá koledy, děti z Duhovky zahrají pohádku
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Vánoce > Hlásek zazpívá koledy, děti z Duhovky zahrají pohádku
ecv inz van14 728x100
Úterý, 09 Prosinec 2014

Hlásek zazpívá koledy, děti z Duhovky zahrají pohádku

Hned dvě vystoupení žáků základních škol je na programu Chomutovských Vánoc ve středu 10. prosince. Ve vyhřívaném stanu se představí děti ze základní školy Písečná a Základní a mateřské školy Duhová cesta. 

Tanec, mluvené slovo i zpěv si připravily děti z Písečné. Vystoupení začne v šestnáct hodin přednesem vánoční básničky, poté diváci shlédnou sólové taneční vystoupení. Žáci z Písečné návštěvníky přesunou i do časů kovbojů, při country vystoupení šesťáků se všichni seznámí, jak prožívali Vánoce právě oni. Nakonec se rozezní dětské hlásky pěveckého sboru Hlásek. Diváci si budou moci zazpívat spolu s ním tradiční koledy i méně známé písně.

V pět hodin odpoledne zaplní pódium žáci čtvrtých a pátých tříd ze Základní školy Duhová cesta, kteří navštěvují dramatický kroužek. Pro malé i velké zahrají zábavnou Čertovskou pohádku. “Jelikož se jedná o hudební pohádku, tak se zpěvy jim pomohou členové staršího oddělení přípravného sboru Sluníčka,” uvedla Alena Grée ze ZŠ a MŠ Duhová cesta. Od 18 hodin pak starší oddělení přípravného sboru Sluníčka a Dětský sbor Happy Smile zazpívají v atriu SKKS koledy.

Podrobný program Chomutovských Vánoc najdete na webu www.echomutov.cz/vanoce.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz