eChomutov - Do skanzenu vtrhnou čerti, sbory zapějí k druhému adventu
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Vánoce > Do skanzenu vtrhnou čerti, sbory zapějí k druhému adventu
ecv inz van14 728x100
Středa, 03 Prosinec 2014

Do skanzenu vtrhnou čerti, sbory zapějí k druhému adventu

Druhý adventní víkend mohou lidé prožít na koncertech či ve skanzenu. V sobotu zazní v kostele vánoční koncert, ve Staré Vsi bude nadílka. V neděli nastane čas na adventní koncert a do zooparku vtrhnou čerti.

 

Mikulášská show s divadlem Mazec začne ve skanzenu Stará Ves v sobotu od tří hodin. Odpoledne ve stodole krušnohorského statku bude plné písniček, tancování i nadílky pro děti.
Ze zooparku mohou lidé zamířit do galerie Lurago. Tam od šesti hodin odpoledne zazpívá soubor kadaňského gymnázia Madrigal.
Čertice z Úštěku vtrhnou do Staré Vsi v neděli ve dvě hodiny odpoledne. Oslavy druhé adventní neděle ještě doplní dílny, při kterých si děti i rodiče budou moci vyrobit ozdoby na stromeček.
Také v neděli od šesti hodin odpoledne zazní koncert, tentokrát v kostele svatého Ignáce. Vánoční písně zazpívá sbor Hlahol a Komorní orchestr města Chomutova.
Od soboty mohou lidé navštívit výstavu Vánoční cesta Karla Maye. Krušnohorské putování v díle a dílem velkého spisovatele si návštěvníci Domu Jiřího z Popela mohou prohlédnout do 14. února příštího roku.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz