eChomutov - Děti z Hornické zahrají pohádku, kytaristé z Domečku zazpívají
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Vánoce > Děti z Hornické zahrají pohádku, kytaristé z Domečku zazpívají
ecv inz van14 728x100
Středa, 03 Prosinec 2014

Děti z Hornické zahrají pohádku, kytaristé z Domečku zazpívají

Koledy i pohádka obohatí program Chomutovských Vánoc ve čtvrtek 4. prosince. Od čtyř hodin odpoledne vystoupí žáci ze základní školy Hornická, ty pak vystřídají kytaristé ze Střediska volného času Domeček.

Žáci z Hornické nacvičili Vánoční pohádku podle vlastního návrhu. “Děj diváky zavede k rozpustilým čertíkům, roztomilým andělům a ke třem kamarádům,” uvedla učitelka ZŠ Hornická Pavla Kiselá. Při pohádce zazní několik nejznámějších českých koled. 

V pět hodin odpoledne usedne do vyhřívaného stanu na náměstí 1. máje hned čtyřiadvacet hudebníků s kytarami. “Děti z kytarového kroužku trénovali na vystoupení od začátku listopadu. Moc se na Chomutovské Vánoce těší, i když mají trochu obavy z toho, aby se jim vše povedlo,” řekl ředitel Domečku Milan Märc. V doprovodu kytar zazní sedm vánočních písní.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz