eChomutov - V sobotu čáry Pavla Kožíška, v neděli hvězdná skupina Yo Yo Band
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Vánoce > V sobotu čáry Pavla Kožíška, v neděli hvězdná skupina Yo Yo Band
ecv inz van14 728x100
Úterý, 02 Prosinec 2014

V sobotu čáry Pavla Kožíška, v neděli hvězdná skupina Yo Yo Band

Hned dvě hvězdy se sjedou do Chomutova již tento víkend. Magické představení plné čar si pro návštěvníky Chomutovských Vánoc na sobotu připravil kouzelník Pavel Kožíšek, v neděli na náměstí zazní známé písně skupiny Yo Yo Band.

 

Lídr skupiny Yo Yo Band Richard Tesařík se do Chomutova těší, vystoupení si zde vždy velmi užil. Navíc vždy rád s kapelou hraje v adventním čase, protože sám má Vánoce v oblibě. “Nikdy nezapomenu na dárek z dětství. Dostal jsem lyže. Byly ale moc dlouhé, a tak jsem si na nich často namlel zobák,” vzpomíná s úsměvem zpěvák. Nyní již pilně přemýšlí, čím koho letos obdaruje. Vánoce jsou pro Richarda Tesaříka také ve znamení dobré večeře. “Jídlo je tradiční, smažený kapr v trojobalu a bramborový salát. Toto jím pouze na Štědrý večer, aby bylo vzácné,” prozradil. Vystoupení skupiny Yo Yo Band začne v neděli v 17.10 hodin.
Víkendový program na náměstí 1. máje začne v sobotu již v devět hodin ráno. Návštěvníci si budou moci prohlédnout středověká řemesla Království Danar, tedy práci kováře, přadleny, hrnčíře, písaře a mnoha jiných. Již v půl jedenácté dopoledne se v centru města začnou dít divy. Kouzelník Pavel Kožíšek ukáže možné i nemožné ve své hodinové show. Přes poledne bude ten pravý čas pro děti, které si budou moci vytvořit nejrůznější vánoční ozdoby v dílničkách. Ve tři hodiny odpoledne ale už velcí i malí zasednou do hlediště vyhřívaného stanu a shlédnou představení Veselá pouť divadla Loudadlo. Od pěti hodin vystoupí chomutovská hudební skupina BlueKIWI. Celým dnem provede moderátor Radek Jirgl.
Nedělní program začne po čertu zábavně. Divadlo VeTři dětem zahraje v půl jedenácté dopoledne pohádku Hrátky s čertem. Ve dvě odpoledne jeviště zaplní kabaret divadla Mazec a od půl čtvrté nastane čas pro milovníky dechovky. Přesně v pět odpoledne se rozsvítí druhá svíce na adventním věnci a o deset minut později přijde vyvrcholení druhého adventního víkendu - vystoupení skupiny Yo Yo Band. Nedělního moderování Chomutovských Vánoc se zhostí Aleš Lehký.

Podrobný program Chomutovských Vánoc najdete na webu www.echomutov.cz/vanoce.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz