eChomutov - V infarktovém závěru strhli Levharti vítězství na svou stranu
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Sport > V infarktovém závěru strhli Levharti vítězství na svou stranu
Úterý, 28 Únor 2017

V infarktovém závěru strhli Levharti vítězství na svou stranu

V nadregionální soutěži kadetů U17 se Levharti Chomutov v dramatickém utkání střetli se sousedem v tabulce Berounem. Vítězství je posunulo na třetí příčku vyrovnané skupiny A.BK Levharti Chomutov – BK Beroun 64:60 (11:20, 31:32, 46:43). Sestava Chomutova: Tomáš Morávek 28, Vojtěch Kopenec 19, Jan Pacák 8, Ondřej Kovář 5, Filip Morávek 4, Adam Mladý, David Sučík, Ondřej Jánský. Chomutovským trenérům chyběli čtyři hráči ze základní sestavy, k tomu kompletně rozehrávači. Slepená sestava navíc v úvodu zápasu postrádala bojovnost, a tak ztráta postupně narůstala až na rozdíl 13 bodů na začátku druhé čtvrtiny. Pak se Levharti probudili, skóre vyrovnali a později si dokonce vybudovali mírný náskok. Berounští se nevzdávali, tři minuty před koncem zápasu strhli vedení na svou stranu, ale úplný závěr lépe takticky i střelecky zvládli domácí a urvali tak cennou výhru. „Do utkání jsme vstoupili vlažně, až když jsem zvýšil hlas, začali jsme bojovat a zápas pomalu překlopili na naši stranu. Kdybychom byli kompletní, určitě bychom takové problémy neměli. Ale za dané situace si vítězství vážíme,“ zhodnotil zápas trenér Radek Holuša.

Další víkendové zápasy Levhartů - muži, oblastní přebor: Chomutov A - Slovan Varnsdorf B 76:55; nejmladší minižákyně U11, oblastní přebor: Chomutov - Baník Most 36:35, Chomutov - ASK Lovosice 30:7; starší žákyně U15, liga: DBaK Plzeň – Chomutov 51:72, Chomutov - DBaK Plzeň 75:49; starší minižákyně U13, otevřená soutěž: Chomutov - Baník Most 60:38 a 50:38; mladší minižáci U12, otevřená soutěž: Slavoj BK Litoměřice – Chomutov 44:27, Chomutov – Kondoři Liberec 51:33.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz