eChomutov - Střední školy bojovaly o pohár CHLMF
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Sport > Střední školy bojovaly o pohár CHLMF
Pondělí, 06 Únor 2017

Střední školy bojovaly o pohár CHLMF

V Městské sportovní hale v Chomutově uspořádali Spolek Chomutovská liga malého fotbalu a OR Asociace školních sportovních klubů Chomutov druhý ročník turnaje ve futsalu středních škol O pohár CHLMF. Turnaje se zúčastnilo osm škol z Chomutova, Kadaně a Údlic. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin a z každé skupin postoupily dva nejlepší týmy do semifinále turnaje. Další dva týmy ze skupiny si zahrály o celkové umístění. V základních skupinách si nejlépe vedli hráči dvou Průmyslových škol a dvou Gymnázií, ale ostatní týmy jim rozhodně nenechaly nic zadarmo. Bez porážky ze skupiny A postoupili do semifinále hráči SPŠS a OA Kadaň a SPŠ a VOŠ Chomutov, ze skupiny B Gymnázium Chomutov a Gymnázium Kadaň. Ve skupině B musely rozhodnout o prvním a druhém místě dodatečné pokutové kopy a v těch byli úspěšnější hráči Gymnázia Chomutov. 

V zápasech o umístění si sedmé místo vybojovali hráči ESOZ Cv-OA Chomutov a páté místo ESOZ Cv-SŠES Chomutov. Poté přišly na řadu semifinálové zápasy a turnaj gradoval, protože všechny čtyři týmy předváděly velmi dobrou hru. V zápase kadaňských škol těsným výsledkem do finále postoupilo Gymnázium, v zápase chomutovských škol si shodně vedla SPŠ a VOŠ. Zápas o třetí místo musely po nerozhodném stavu rozhodnout penalty a v nich měli lepší mušku hráči SPŠS a OA Kadaň. Tím obsadila SPŠS a OA Kadaň třetí místo, Gymnázium Chomutov čtvrté místo. Samotné finále bylo vyvrcholením turnaje a hráči obou týmů předvedli kvalitní výkony a bylo znát, že někteří už hrají ligu dospělých. Výhru v zápase a celkové vítězství v turnaji získali hráči Gymnázia a SOŠ Kadaň, SPŠ a VOŠ Chomutov skončila na druhém místě.

Celý turnaj se vydařil a odměnou pro pořadatele byla spokojenost jeho účastníků. Turnaj organizačně vedli Jiří Kupec a Pavel Fára za Spolek Chomutovská liga malého fotbalu a Jiří Kouba za OR Asociace školních sportovních klubů. Turnaj řídili rozhodčí CHLMF Petr Špicar, Luboš Neumayer, Martin Jackl.

Ceny pro zúčastněné týmy a nejlepší jednotlivce předával předseda Spolku Chomutovská liga malého fotbalu Jiří Kupec za asistence svých kolegů.

VÝSLEDKY:
SPŠS a OA Kadaň – ESOZ Cv-OA Chomutov 4:0
SŠTGA Cv-SOŠG Údlice – Gymnázium a SOŠ Kadaň 0:1
SPŠ a VOŠ Chomutov – ESOZ Cv-SŠES Chomutov 1:1
SŠTGA Cv-Ámos Kadaň – Gymnázium Chomutov 0:3
ESOZ Cv-OA Chomutov – SPŠ a VOŠ Chomutov 0:3
Gymnázium a SOŠ Kadaň – SŠTGA Cv-Ámos Kadaň 5:0
SPŠS a OA Kadaň – ESOZ Cv-SŠES Chomutov 3:1
SŠTGA Cv-SOŠG Údlice – Gymnázium Chomutov 0:3
ESOZ Cv-OA Chomutov- ESOZ Cv-SŠES Chomutov 1:1
Gymnázium a SOŠ Kadaň – Gymnázium Chomutov 1:1
SPŠS a OA Kadaň – SPŠ a VOŠ Chomutov 0:0
ESOZ Cv-SŠES Chomutov – SŠTGA Cv-Ámos Kadaň 2:2

TABULKA SKUPINY A
1. SPŠS a OA Kadaň
2. SPŠ a VOŠ Chomutov
3. ESOZ Cv-SŠES Chomutov
4. ESOZ Cv-OA Chomutov

TABULKA SKUPINY B
1. Gymnázium Chomutov
2. Gymnázium a SOŠ Kadaň
3. SŠTGA Cv-SOŠG Údlice
4. SŠTGA Cv-Ámos Kadaň

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz