eChomutov - Pionýři pozvou veřejnost do klubovny
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Pozvánky > Uplynulé pozvánky > Pionýři pozvou veřejnost do klubovny
Úterý, 11 Září 2012

Pionýři pozvou veřejnost do klubovny

Ministezka zručnosti, tábornických a přírodovědných znalostí, hry a soutěže v podání oddílů Čtyřlístek a Rolničky či prohlídka indiánského týpí. To vše čeká na návštěvníky klubovny Pionýru ve středu 12. září od čtyř hodin odpoledne.


Pionýrská skupina Chomutov se připojila k Týdnu otevřených kluboven v rámci celostátního projektu Dobrodružství na míru. Od 8. do 16. září proběhnou dvě stovky různorodých akcí po celé republice. Také chomutovští pionýři otevřou svou klubovnu veřejnosti. Kromě možnosti prohlédnout si fotografie, kroniky a další upomínky na jejich celoroční činnost, budou členové oddílů připraveni seznámit zájemce s ukázkami náplně oddílových schůzek, víkendových výprav a táborů. Chtějí tak ukázat rodičům i dětem, že volný čas lze trávit aktivně, zábavně a užitečně.
Název projektu „Dobrodružství na míru“ je odvozeno od rozmanitosti, kterou pionýrské oddíly nabízejí. „Na celém projektu je zásadní, že nejde o nějakou pouť pro jednorázové pobavení, takových akcí je všude dost, podstata Dobrodružství na míru je v možnosti najít si oddíl, kde strávím roky a najdu kamarády třeba na celý život,“ doplnila Iva Šafaříková z projektového týmu.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz