Nacházíte se zde: eChomutov > SMS a E-mail centrum

Zasílání novinek e-mailem

Chcete-li abyste byli stále v centru dění, nechte si od nás zasílat novinky e-mailem. Budeme vás tak informovat o kulturních, sportovních a volnočasových aktivitách v Chomutově. Pro přihlášení k odběru zpráv využijte následující formulář.

Zaškrtnutím políčka se přihlašujete k odběru vámi zvolených druhů informací. Jednotlivé okruhy lze kombinovat a máte tak možnost si vytvořit přehled akcí, které vás zajímají. E-maily s novinkami jsou zasílany vždy v pondělí.

Vše z volnočasových aktivit
Vše ze sportu
Vše z kultury
Jsme si vědomi významu ochrany osobních údajů a soukromí našich zákazníků, a proto při uchovávání a zpracování Vašich osobních údajů postupujeme v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, se zákonem č.127/2005 Sb. o elektronických komunikacích, a dále dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku, jakož i příslušných norem Evropské unie.
captcha
Tooltip

ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou užívány v souladu se zákonem o Ochraně osobních údajů. Vaše údaje nebudou zneužity a nebudou poskytnuty třetím stranám. Jestliže Vaše údaje jsou v systému zadány proti Vaší vůli, kontaktujte nás. Po ověření je vyřadí z evidence.

Odhlášení e-mail servisu

Jestliže si nepřejete dále získávat informace prostřednictvím e-mailu nebo Váš e-mail byl do systému zadáno proti Vaší vůli, v přijatém e-mailu klikněte na konci na odkaz Odhlásit se z odběru. Pokud již e-mail nemáte, vyplňte Vaše údaje do formuláře výše a klikněte na tlačítko Odhlásit se z odběru.

Zasílané informace

Náš systém zasílá informace o konaných akcích všech typů z celého Chomutova a okolí. Můžete si ale také zvolit jen okruhy, které Vás zajímají. Vybírejte například, sport, kultura a další. Mimo jiné je každý uživatel automaticky přihlášen k odběru tzv. krizových zpráv. 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz