eChomutov - Nejlepší sjezd na obří skluzavce si užily stovky lidí
Nacházíte se zde: eChomutov > eChomutov TV > Nejlepší sjezd na obří skluzavce si užily stovky lidí

Nejlepší sjezd na obří skluzavce si užily stovky lidí

  • popis

  • Místo natáčení

Video

Třistametrový sjezd šupem z kopce po vodní skluzavce už podruhé vyzýval Chomutovany k pokoření v Přemyslově ulici. Super letní atrakce Slide Czech zavítá do města jen jednou za rok, a tak si ji nenechaly ujít stovky lidí.

“ Loni se akce zapsala do letního kalendáře chomutovských akcí, letos tu byla znova a já doufám, že příští rok to bude pokračovat a že se z toho stane skutečně tradiční zábava v Chomutově u letního kina,” řekl náměstek primátora David Dinda. 

Lepší jízdu než v Chomutově nemají v žádném jiném městě. “V rámci turné je to největší kopec, největší sjezd, takže návštěvníci měli opravdu výbornou zábavu,” potvrdil ředitel akce Sanny Muharem.

To, že skutečně jde o velmi oblíbenou letní zábavu, dokazovalo nadšení návštěvníků. Jakmile dojeli do cílového bazénku, ihned pospíchali nahoru ke startu. Zábava byla připravená i pro ty, kteří si chtěli od klouzání odpočinout. Mohli třeba zápasit při vodní bitvě, zahrát si florbal s profesionály z týmu Florbal Chomutov, nechat si namíchat oblíbený letní drink nebo nabrat sílu u stánků s občerstvením.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz